Kurucu

Hüseyin ÖZHARPUTLU

Hakkımızda

1997 yılında endüstriyel temizlik sektöründe Rota Makine olarak faaliyetlerimize başladık. 2005 yılında alanında kurulan ilk e-ticaret firması olduk. Günümüzde yeniliklere öncülük ederek sektörün gelişimine katkımızı sürdürüyoruz….

Kurucumuzun Mesajı;

“Geçen dönem elde ettiğimiz gelirin büyük bir kısmını eski müşterilerimize borçluyuz. Bu sebeple ticaretimizde sürdürülebilir ilişki ilk hedefimizdir.”.

Müşterilerimize ve İşimize saygı duyuyoruz!

Sosyal Sorumluluklarımız

Afyon Eğitim Vakfı aracılığı ile Burs alan öğrenciler yararına “Bir Yıldız Doğuyor” projesi marifeti ile Klasik Mercedes araç komple restore edilip eğitim yayarına açık arttırma ile satılıp tüm kazancı Afyon Eğitim Vakfı’na bağışlandı.
Türk Kızılay’ı Kan Bağışı Kampanyası
Fidan Dikilmesi Projesi
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Bildirgesine Destek
Yardım Kampanyaları Düzenlenmesi Projesi
Kitap Bağış Kampanyası Projesi
Darülaceze ve Huzurevlerinin Ziyareti
Covid-19 Korona Virüsü ile mücadele kapsamında Pandemi Döneminde halka ücretsiz maske ve dezenfektan dağıtım faaliyetleri
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Eşi Emine ERDOĞAN’ın “Sıfır Atık” Çağrısına Destek olarak faaliyet yürütmek

Vizyonumuz

Türkiye’de güvenilir ve kaliteli hizmet sunan,
Müşterilerini ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden,
Köklü geçmişine yakışır şekilde sektörüne sürekli olarak fark ve değer yaratan,
Rakiplerinin örnek aldığı ve her aşamada bir firmadan daha fazlasını vaat eden,
Evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek sektöründe Türkiye’de en çok tercih edilen lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimiz ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.
Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.
Geniş ürün ve hizmet yelpazesini ülkemizin her köşesine en hızlı ve en etkin şekilde taşımak,
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm önerileri sunmak.
Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olup dünya standartlarında karlılık ve verimlilikle faaliyet göstermek.

Sorumluluk Anlayışımız

Her zaman, işletmelerin içinde bulundukları toplumlara olumlu etki bırakması gerektiğine inanıyoruz.
Ekonomik kalkınmanın yanında, toplumsal ve sektörel hayatın gelişiminde de öncülük rolünü üstleniyoruz. Bununla birlikte desteğimizi tüm çalışmalarımızda, sınırlı kaynakları etkin ve basiretli bir şekilde değerlendiriyor, sürdürülebilirlik yaklaşımı içinde kalıcı değerler üretiyoruz.
1997’den bugüne, ülkemizin ve halkımızın güncel ihtiyaçlarına uygun, uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilir sosyal sorumluluk faaliyetlerine eğitim, çevre, kültür-sanat alanlarında devam ediyoruz.

1997’den beri sektörün öncüsü

Rota Standartları – Rota Sorumlulukları – Rota Yetkinlikleri


Temizlik Sektörünün Yenilikçi Gücü

Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden firmamız, sektördeki global gelişmeleri bu analiz çerçevesinde ele almıştır. Bununla birlikte sadece iyi konumlanmış bir ithalatçı ve yerel dağıtım ağına sahip bir firma olmanın ötesine geçerek çok yönlü çözümler geliştirmiştir.

Birincil faaliyet alanı sanayi tipi temizlik makinelerinin ve profesyonel temizlik araçlarının teminini sağlamaktır. İkincil faaliyet alanı ise her türlü doğal zemin temizliğinde (mermer, granit, karo, mozaik vd.) tamirat sağlamaktır.

Uzmanlık ve Profesyonel İşçilik

Tamir Ederiz yüzey restorasyonu ve yenilenmesi konularında uzmanlaşmıştır. Dolayısıyla yanlış bakım uygulamaları neticesinde oluşan aşınma ve bozulmalara temizlik, parlatma, cilalamama noktalarında çözümler üretir.

Bununla birlikte eğitim hizmeti de sunan firmamız, detaylı yüzey yenileme alanında kalifiye işgücünün oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Günümüzde ROTA Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri firması altında yürütülen tüm bu yenilikçi hizmetler, sektörel gelişime oldukça katkı sağlamaktadır. Buna ek olarak hizmet ve markaları ülke ekonomisi ve sektörel iş gücü piyasasına katkı sunar.

Hizmet Kalitesi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamayı ve geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamayı hedefleriz. Çünkü müşteri odaklı yaşama, stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Rota işçiliğinin yanı sıra, tüm değerlerinde de kaliteyi esas alır. Böylece çalışma yöntem ve süreçlerimiz, paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlar.